صفحه اصلی / اخبار / وب سایت کرمان بیمه

وب سایت کرمان بیمه

هدف ما ارائه بستری مناسب برای ارائه خدمات بیمه ای در استان کرمان بصورت آنلاین می باشد . در همین راستا وب سایت کرمان بیمه راه اندازی شد تا علاوه بر بالابردن سطح دانش شما عزیزان خدمات بیمه ای ار نیز آسان تر در اختیار شما قرار دهد.

 

با گشترش روز افزون دنیای مجازی و آماده شدن زیرساختهای کشور برای ارائه خدمات آنلاین، و با توجه به تغییر روش زندگی مردم که ارزش وقت را بیش زا پیش نشان میدهد سایت کرمان بیمه برای ارائه خدمات آنلاین بیمه ای در شهر کرمان و سایر شهرستانهای استان کرمان راه اندازی شده است.

دیگر نیازی نیست برای یافتن پاسخ سوالات بیمه ای خود وقت خود را در خیابانهای شهر بگذرانید تا یک نمایندگی بیمه مورد اعتماد پیدا کنید.

دیگر برای خرید بیمه ، برای پرداخت اقساط بیمه و برای تمدید بیمه نیازی به صرف عمر و مصرف وقت نیست.

با کرمان بیمه آنلاین همه کارهای بیمه ای خود را انجام دهید.

 

خدماتی که در وب سایت کرمان بیمه ارائه میشود به شرح زیر است:

صدور بیمه شخص ثالث اقساطی در کرمان :

  • در این طرح شما  میتوانید بیمه شخص ثالث در کرمان را بصورت از دم قسط و بدون پیش پرداخت خریداری میکنید .
  • در این طرح که با همکاری بانک مهر انجام میشود ، بانک به شما به اندازه مبلغ بیمه نامه وام بدون کارمزد ارائه میکند و در نتیجه شما برای دریافت بیمه شخص ثالث هزینه ای پرداخت نمیکنید
  • بازپرداخت اقساط در 12 ماه انجام میگیرد و کارمزد آن نیز 0% می باشد. بدون کارمزد
  • برای استفاده از این طرح شما نیاز به هیچ ضامنی ندارید.

صدور بیمه بدنه در کرمان با تخفیف تا 70 درصد

به راحتی و در کمترین زمان ممکن بیمه بدنه در کرمان را از ما خریداری کنید. و از تا 70 درصد تخفیف خرید بیمه بدنه بهره مند شوید

 

صدور بیمه آسانسور در کرمان

امروزه در اکثر آپارتمان ها استفاده از آسانسور ناگزیر است و نکته بسیار مهم در استفاده از آسانسور بحث ایمنی آن می باشد که در صورت بروز مشکل در آن میتواند جان ساکنان را به خطر اندازد . و طبق قوانینی مدیر ساختمان موظف است ساختمان و آپارتمان را به بیمه آتش سوزی و بیمه آسانسور تجهیز کند . صدور بیمه آسانسور در کرمان را از ما بخواهید.

صدور بیمه موتورسیکلت در کرمان:

میدانیم که موتورسیکلت بدون کلاه ایمنی و بیمه موتور نباید تردد کند و پلیس جلوی تردد آنها را میگیرد. با خرید بیمه موتورسیکلت جان خود را در برابر حوادثی که معمولا برای موتورسواران بیشتر از ماشین سواران رخ میدهد بیمه کنید.

صدور بیمه مسئولیت در کرمان:

صدور انواع بیمه مسئولیت حرفه ای در کرمان را از ما بخواهید ، در کمترین زمان و با بالاترین درصد اعتماد در خدمت شما هستیم

صدور بیمه آتش سوزی در کرمان

با مبلغی کم خانه و محل کار خود را در برابر آتش سوزی بیمه کنید و خیال خود را برای همیشه راحت کنید. جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

صدور بیمه زلزله در کرمان

همانطور که میدانیم استان کرمان بر روی گسل زلزله قرار دارد و متاسفانه هر چند وقت یکبار شاهد زلزله های کوچک و بزرگ هستیم. بهترین کار این است که با مبلغی کم ، خود را در برابر زلزله گارانتی کنید .

 

صدور بیمه حوادث در کرمان

همه ما این جمله را بارها شینده ایم که “حادثه هیچ گاه خبر نمیکند” اما آیا تا بحال فکر کرده اید که چطور جلوی آن را بگیریم؟؟ با بیمه حوادث شما میتوانید یک سپر دفاعی بین خود و حادثه ایجاد کنید.

صدور بیمه مهندسین در کرمان

مهندسین محترمی که در رشته ها و گرایش های مختلف تحصیل کرده اند و در حال حاضر نیز در حوزه های کاری مهم و متعددی مشغول به کار هستند با استفاده از بیمه مهندسین متوانند خود را در قبال مسئولیت سنگین کارشان بیمه کنند.

 

صدور بیمه مسافرتی در کرمان:

اگر قصد رفتن به مسافرت را دارید چه مسافرت کاری و چه مسافرت تفریحی میتوانید با استفاده از پوشش های متنوع بیمه مسافرتی سفر خود را ایمن کنید.

صدور بیمه باربری در کرمان:

با بیمه باربری دیگر نگران حوادث و اتفاقاتی که در حین انتقال بار می افتد نخواهید بود و با آرامش به رساندن بار به مقصد فکر میکنید.

 

درباره کرمان_بیمه

با گشترش روز افزون دنیای مجازی و آماده شدن زیرساختهای کشور برای ارائه خدمات آنلاین، و با توجه به تغییر روش زندگی مردم که ارزش وقت را بیش زا پیش نشان میدهد سایت کرمان بیمه برای ارائه خدمات آنلاین بیمه ای در شهر کرمان و سایر شهرستانهای استان کرمان راه اندازی شده است. دیگر نیازی نیست برای یافتن پاسخ سوالات بیمه ای خود وقت خود را در خیابانهای شهر بگذرانید تا یک نمایندگی بیمه مورد اعتماد پیدا کنید. دیگر برای خرید بیمه ، برای پرداخت اقساط بیمه و برای تمدید بیمه نیازی به صرف عمر و مصرف وقت نیست. با کرمان بیمه آنلاین همه کارهای بیمه ای خود را انجام دهید.

یک دیدگاه

  1. چه خوب که در کرمان هم یک سایت تخصصی بالاخره راه اندازی شد.
    بحث بیمه چون شاخه های زیادی داره یک مقدار هنوز جا نیفتاده و خیلی هامون شناخت کاملی از انواع بیمه ها نداریم.
    ممنون میشم که کامل شاخه های مختلف بیمه ای رو تشریح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *